Jaroměřice nad RokytnouAhoj kamarádi,

odpoledne jsme se vrátili ze chladného, ale krásného výletu do Jaroměřic n/R -Telče – Slavonic a Ratibořic. V pátek jsme vyjeli po silnici č.38 přes Kolín-Čáslav-HavlBrod-Jihlavu do Jaroměřic, kde pro nás připravila Ema velmi příjemný hotel Grand OPERA.

Navzdory hrůzným předpovědím bylo počasí docela přijatelné. Opravdu drobné přeháňky nebyly nic co by nás vyvedlo z míry.

Samozřejmě, že naše chorobná touha mít ruce od benzínu nás přivedla ke krátké opravě Milanovy benzinové hadičky a když už se zdálo, že bude čas na oběd, tak jsme museli měnit píchlé kolo u TR6 Michala Pohanky – prostě „Jarní drobnosti“.

Vše ale proběhlo v časové toleranci, takže jsme stihli dojet na „kozí farmu“ do Ratibořic, kde díky síle sociálních sítí nás očekávalo cca 150 diváků.

Musím ještě jednou poděkovat Vlastě Miholové, která nám zajistila prohlídku provozu včetně dojení…vše díky jejímu přátelství s paní majitelkou této farmy. Všude samý kozy (800) – prostě krása!!!

Účastníci zájezdu: Milan+Ema TR3; Štěpán+Petra+Maruška STAG; David+Karin TR3A; Petr+Vlasta TR3A; Michal+Kateřina TR6; Milan Řezníček+jeho drahá +TR4; Milan+Alena Porsche; Petr+Alena Porsche a konečně moje Míša já a TR2 🙂

Těším se na příště
JBRrrr