TR výlet Loštice – PlumlovAhoj Všichni,
v neděli jsem se vrátil z krásného výletu do Loštic a okolí.
S Míšou jsme vyrazili v pátek dopoledne za vytrvalého deště na cestu cca 220km.
Déšť naštěstí nebyl nijak vytrvalý, takže cestou byla i suchá místa.
Ubytovali jsme se v Lošticích v příjemném penzionu U Coufalů kde se kuchař „jak jinak“ specializuje na jídla z místní speciality „Olomóckých tvarůžků“ – místní říkají „Tvargle“
V sobotu se v Plumlově připojili Alena a Petr Dolejšovi Alfa 156, Petra se Štěpánem TRrrrr a na chvilku přijel i Lukáš Pařil se svojí TR3.
Prohlédli jsme si velmi zajímavý Plumlovský zámek, ale co bylo důležitější, místní „všeuměl“ pan Otruba nám ukázal krásně renovovaný Austin Healey 3000 Mk II a Jaguar E type 4,2L….prostě nádhera. Ve stodole na zámku má ještě uloženou princeznu TR250, která tam skomírá více než 10let, ale já se jí pokusím osvobodit… B-)
Večer se za námi přijeli podívat Švecovi ze Šumperka TR3A, takže jsme měli příjemný večer na zahrádce před penzionem, protože sobotní teploty se už vyšplhaly přes 20°C.
V neděli jsme si prohlídli krásný hrad Bouzov a na cestě zpět za námi přijel Jarda Kavan s manželkou, kteří si nedávno koupili pěknou TR3A. V neděli večer jsme byli docela utahaní, ale super výlet !!!
Takže příště…. TRrrrrr