TR Výlet do RokycanTak včera opět úspěšně proběhl TR výlet do Rokycan.

Před startem ráno sice trochu pršelo, ale u benzinky na Strakonické kde byl sraz již obloha byla obloha téměř bez mráčků.
Moje TR6 sice u pumpy lehce zahrozila, že je něco v nepořádku, ale týmový technik „Sťěpán“ zatahal za drátky u cívky a vše již bylo OK.. 🙂

Přes Dobřichovice a Hořovice občas „brzděni víkendovými jezdci“ jsme příjemným tempem dorazili do Rokycan kde nás uvítal pan Niebauer, majitel velmi krásné sbírky převážně anglických vozů. Jeho zasvěcený komentář byl třešničkou na dortu naší sobotní vyjížďky.
Během tradičního okukování aut na parkovišti zjistil Petr Bednář, že jeho topení lehce kape, ale po upuštění tlaku na chladiči voda téci přestala, takže úspěšně dorazil domů s minimální ztrátou vody.
Oběd jsme absolvovali v příjemné zahradní restauraci a poté vyjeli zase zpět na Prahu podél dálnice po „staré Plzenske“

Ještě jednou velké poděkování panu Niebauerovi za velmi přátelské přivítání a profesionální předvedení jeho krásné sbírky.
Přeji mu, aby v sobě našel dostatek energie k tomu, aby zprovoznil svoji krásnou TR3 která již několik let zahálí – jsem přesvědčen, že během víkendu by šla natočit… 🙂

Přikládám pár fotek z mého mobilu. Budu rád, když mi pošlete vaše další fotografie, abychom to mohli uložit na web !!!