Krumlov 2014Od 22. do 25. května jsme se opět sešli, abychom si užili krásné silnice, malebnou krajinu Novohradska a okolí Lipna. „Hruď se mi dmula pýchou“ při pohledu na kolonu 13ti Triumphů + Porsche 356 + Austin Healey. Byla to krásná a reprezentativní kolona – přehlídka vašeho klubu.
Díky všem, protože se sešla opět skvělá parta která fungovala od snídaně v příjemném hotelu ve Svachově Lhotě až do pozdních hodin, kdy jsme po večerech a nocích (u Kovaříkovic slivovice) společně hodnotili ujeté kilometry (pardon – míle).
Jsem moc rád, že jsme také mohli přivítat nové členy, paní Vlastu Miholovou a pana Petra Bednáře TR3A – a také pana Tomáše Malana s rodinou, která se vejde opravdu jen do velkého Triumphu Renown, opravdu krásný vůz. Závěrem musím poděkovat Emě a Milanovi Matějů TR3 za zajištění ubytování ve Svachově Lhotě, Láďovi Šlajchovi TR6 za skvělý program v průběhu druhé etapy (prohlídka varhan + šestiválcové varhany ala „E-type + muzeum veteránů atd…a taky za to, že nás prohnal po trati RZ Rally Krumlov !!!)

Ať nám výfuky TRoubí

Jirka Brádka